Форум: моє бачення та відчуття
Маленька повідка про те, як я попав на форум. Аби стало більш ясно, почну з початку. Якось я зайшов у магазин органічного землеробства у Василькові. Подивився на товар, задав декілька питань, чисто із цікавості. До речі, відповіді мені сподобались. І для того, аби отримав більш докладнішу інформацію, дали мені дві газети “до Землі з […]

