Відгук члена Клубу ОЗ

отзыв
Главная » База знань » Бібліотека » Фоотоальбоми » Відгук члена Клубу ОЗ
Доброго дня! Хочу вам подякувати за те, що допомогли врятувати урожай. Фітодоктор – це просто супер! Знищив фітофтору (доречі, вона була незвичайна цьогоріч!), підлікував стебло, заблокував її розмноження на плодах. Огірків, помідорів, баклажанів та перців наконсервувала доволі! Тепер помідори роздаю відрами тим, кому принесла втрату ця хвороба. Ще раз щиро дякую!

                                                      член Клубу ОЗ з Боярки, Мандриченко Тетяна Павлівна

Поширити інформацію у соцмережах та месенджерах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху
Вхід на сайт