Сею, вею, посеваю… 13.05.2022 Коментарів немає Сію, вію, посіваю,З Новим роком вас вітаю!Сійся, родися, жито-пшениця,Жито-пшениця, усяка пашниця!На щастя, на здоров’я, на Новий рік!Щоб уродило краще, ніж торік!Коноплі під стелю. а льон Читати повністю »