
Семінар в Клубі ОЗ в Києві “ЗАСТОСУВАННЯ ГУМІНОВИХ ДОБРИВ НА ПРИСАДИБНИХ ДІЛЯНКАХ”
Запрошуємо Вас на семінар, який відбудеться 26 січня 2020 року, початок о 13:00: “ЗАСТОСУВАННЯ ГУМІНОВИХ ДОБРИВ НА ПРИСАДИБНИХ ДІЛЯНКАХ” На семінарі ви дізнаєтеся про: Застосування

