Пропустить

Яке у кого хоббі?

Полемика, разговоры на отвлечённые темы

Яке у кого хоббі?

Сообщение Elevan » 28 мар 2018, 18:42

Привіт друзі, поки у нас тут снігова заметіль і на поля виходити рано, давайте ділитись - хто чим займається у вільний час? Можливо є хобі пов'язанні зі спортом або рукоділлям. Пишіть, буде цікаво почитати. Я до прикладу розвожу екзотичні рослини) Нещодавно привіз з собою ось таку милу мухоловку. :D Поставив її при вході, тепер всі гості лякаються як тільки но попадають в дім.
Аватара пользователя
Elevan
 
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 24 ноя 2017, 22:03

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение Cocci » 28 мар 2018, 18:51

Люблю походи в ліс по гриби і власне риболовлю. Раніше виключно літом їздив на рибку, однак в 2016 син потащив на зимову впреше і теж підсів. В цьому році впіймав коропчука на 10 кг на Десні. Чекаю уже літа по-скоріше, хочу взяти моторку і чухнути кудись по Україні, де є хороші экземплярчики.
Аватара пользователя
Cocci
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 19 ноя 2017, 21:22

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение Vawen » 28 мар 2018, 18:56

Нічого собі, такого ще не бачив вживу, максимум в страшилках американських :D Невже така рослина їсть виключно комашок? Навряд моя дружина дозволила б мені поставити "таке" в дім, навіть при всій її любові до рослин) Мені більше до вподоби спорт, особливо пов'язаний з повітрям/водою) Люблю влітку поспускатись на байдарках, або ж пострибати з літака. Деякі кажуть, що небезпечно у дорослому віці таким займатись, але я тільки сміюсь з таких "знавців". Ось до прикладу не так давно відкрив для себе новий вид заняття - кайтсерфінг. Спробував у нас в Києїві на Дніпрі і відразу ж після цього загорівся покупкою власного кайту з усім знаряддям. На цьому тижні планую якраз взяти собі для початку пілотуючий кайт, оскільки він і дешевше і більше підходить для мого рівня) В майбутньому обов'язково думаю опрацюю професійні штуки. Вам також радив би спробувати, адреналіну повні плавки перші рази:D
Аватара пользователя
Vawen
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 27 ноя 2017, 21:34

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение Foman » 28 мар 2018, 19:00

З дитинства ходив з батьком на полювання. Зараз і сам іноді можу дозволити собі похід в ліс) Є мисливська рушниця, подарована ще дідусем. Сказати чесно, не сильно люблю вбивати великих тварин, однак качечок диких, або ж зайчиків - можна пустити на крильця до печі :roll: . Та і власне в нашій країні з цими документами і ліцензіями досить проблематично в теперішній час займатись таким "хобі".
Аватара пользователя
Foman
 
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 18 ноя 2017, 23:14

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение karamel87 » 03 май 2018, 23:37

Активный отдых это лучшее хобби! и двигаетесь и развиваетесь..
Аватара пользователя
karamel87
 
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 29 ноя 2017, 22:02

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение Zuquvov » 21 май 2018, 22:57

Я згоден. Активний відпочинок - це реально корисно й весело. Ми своєю компанією завжди ходимо у пейнтбольний клуб у Львові. У них дуже якісний ігровий майданчик. Тим паче там немає великої черги й можна вільно приходити й грати - воювати.
Zuquvov
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 05 ноя 2017, 21:52

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение RodionGalyaev » 02 июл 2018, 19:09

Азартные игры люблю еще с детства когда играла с другими одноклассниками
на фантики от конфет или вкладыши от жевачек. Сейчас уже поигрываю на слотах. Денег много мое хобби не приносит, но хватает чтобы немного себя побаловать чем-то вкусненьким)
RodionGalyaev
 
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 18 май 2018, 22:55

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение malek125678 » 13 фев 2019, 16:49

Сложно назвать что-то определенно - как хобби. Наверно работа в большей степени.
malek125678
 
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 13 фев 2019, 16:48

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение yanka67 » 13 фев 2019, 16:53

Да у меня точно такая же ситуация. Хобби - это наверно больше отдых. За питанием слежу тщательно, в зал хожу. В киношку люблю ходить.
yanka67
 
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 13 фев 2019, 16:51

Re: Яке у кого хоббі?

Сообщение Seya » 20 фев 2019, 12:52

Мне очень нравится ходить на выставки и искать какие-то редкие экземпляры искусства!
Аватара пользователя
Seya
 
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 28 окт 2016, 10:42

След.

Вернуться в Кулуары



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21