Пропустить

Пошук насіння, саджанців, тощо.

Семечко-врач, выращиваем свои семена, рассаду

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Iris » 17 янв 2012, 22:00

Купила крупу вівсяну, здається марки „Терра” і була приємно здивована: насіння ціленьке і чистеньке, без остючків, подумала що це голозерний овес, і згадалось, що дуже хочу придбати насіння голозерного вівса, а також голозерного ячменю. І як і минулого року – хочу житницю!

Поки писала, подумала: а може крупа зберегла схожість, і це повноцінне насіння, а можливо таке лише у випадку, якщо це дійсно голозерний овес! Перевірю.

А ще хочеться придбати просо і знайти насіння кукурудзи, придатної для переробки на крупу.
Iris
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 19:11
Откуда: м. Луцьк

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Siu » 18 янв 2012, 22:37

[quote="Iris"]Купила крупу вівсяну, здається марки „Терра” (!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Це для їжі, в пачці, в продуктовому? Дивина навіть! Треба пошукати.

А у вас задумка вирощувати всі крупи для себе? Поділіться, як це виглядатиме? Грядки чи суцільне поле? Чим збиратимете и перероблятимете?
Аватара пользователя
Siu
 
Сообщения: 387
Зарегистрирован: 12 окт 2010, 19:30
Откуда: Волынь

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Iris » 28 янв 2012, 08:26

По-перше, дива не сталось: вівсянка не проросла. Видно, накльовується вона тільки в каструлі. Хоча як каша подобається.
[quote]А у вас задумка вирощувати всі крупи для себе? (!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Все не посієш, тим більше, що потрібні голозерні сорти, а де їх взяти, не знаю. А для проса потрібна крупорушка. У родичів є, щоправда я її не бачила, придбали біля року тому, обійшлось приблизно в тисячу грн (здається). А взагалі, для мене, як "кашоїда", це був би гарний вихід, оскільки відомо що за якість у продуктів для масового споживача.
Перепрошую за вигляд повідомлення, але смайлики поділись, з цитатою відповісти не вдається. Не розумію, що сталось
Iris
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 19:11
Откуда: м. Луцьк

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Siu » 28 янв 2012, 23:03

[quote="Iris"]для мене, як "кашоїда", це був би гарний вихід, оскільки відомо що за якість у продуктів для масового споживача.
(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Я саме тому і зацікавилась, у мене також майже всі кашоїди. Та ще й ми з вами сусіди, так що якщо що - то свистіть))))).
Аватара пользователя
Siu
 
Сообщения: 387
Зарегистрирован: 12 окт 2010, 19:30
Откуда: Волынь

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение HOZYAIN » 31 янв 2012, 21:13

Семена томатов, капусты, и др овощей. Подскажите напраление где можно приобрести? Готовлюсь к дачному сезону! Спасибо
HOZYAIN
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 19 янв 2012, 21:48
Откуда: Украина Донецкая обл г. Харцызск

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Siu » 01 фев 2012, 01:27

Я покупала как раз в Донецком клубе, у Дениса.
Аватара пользователя
Siu
 
Сообщения: 387
Зарегистрирован: 12 окт 2010, 19:30
Откуда: Волынь

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Lis » 01 фев 2012, 23:13

бывают ли в клубе семена кипрея (иван-чай) и эхинацеи?мб кто знаей где найти кипрей?
Lis
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 фев 2012, 13:09

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Nastenka » 07 фев 2012, 21:39

[quote="Lis"]бывают ли в клубе семена кипрея (иван-чай) и эхинацеи?мб кто знаей где найти кипрей?(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Здається, в Одеському клубі ОЗ я бачила насіння ехінаце".
Nastenka
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 07 фев 2012, 21:34

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Ksenia » 28 фев 2012, 01:11

Добрыйвечер. Мы планируем заниматься выращиванием эко продуктов. Хотим заниматься теплицами. Подскажите какие сорта помидоров наиболее подходят для этого. Нам нужны высокие и много урожайные. Заранее благодарна.
Ksenia
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 01:07

Re: Пошук насіння, саджанців, тощо.

Сообщение Татьяна Виленовна » 02 апр 2012, 17:08

Ищу рассаду или семена полевицы побогоносной и липпии. В нашем городе даже мало кто слышал о таких. SOS!!!
Аватара пользователя
Татьяна Виленовна
 
Сообщения: 140
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 12:24
Откуда: Херсон

Пред.След.

Вернуться в Душевные семена



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2