Пропустить

"Кормовой" газон/дорожки

Питание растений, обработка земли, удобрения, сидераты, биодинамика, ЭМ-технология, вермикультура

"Кормовой" газон/дорожки

Сообщение Malva » 08 авг 2010, 18:33

Привет всем землелюбам и природоведам!
Кто-нибудь пробовал загазонить дорожки и лужайки "кормосмесями", чтобы можно было косить, например, кроликам?
Хочу с осени подсеять по дорожкам и в саду "газон на корма".
Надо, чтобы он он был еще и стойким к вытаптыванию. Сейчас подкашиваем "газон регенерирующий", который в позапрошлом году посеяли на глину - но состав его на коробке не был указан. Эта смесь быстро грубеет, да и питательной ценности не знаем. Есть перечень кормовых злаковых: тимофеевка луговая, овсяница луговая,райграс многолетний,костер безостый, ежа сборная - но надо еще вычислить, чтобы "не расползались", как пырей!
Есть ли у кого-нибудь опыт "кормовых" газонов?
Аватара пользователя
Malva
 
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 06 авг 2010, 13:49

Re: "Кормовой" газон/дорожки

Сообщение lala » 18 окт 2010, 15:04

Доброго здоров'ячка!
розповзатися точно не буде люцерка, за конюшину не знаю, але це щастя треба оновлювати кожні три-чотири роки, а від всього трав'янистого грядки треба відмежовувати, бо нічого не захочеться,коли воно почне освоювати територію. Краще окремо відвести місце для подібного газончику, у мене звичайна трава, думаю найближчі кілька років доведеться тільки скошувати....
Між грядками доріжки мені сподобалося закидати бур'яном. А для кроликів відкрила ТОПІНАБУР! Це краса! Посадила вздовж обніжку і тепер
1. з того самого обміжку не лізе трава
2. з листя топінабура швидко сходить роса, що важливо для кроликів
3. нащипати верхівок можна за лічені хвилини
4. зелений стоїть і після перших приморозків
5. сусіди менше зазирають, що у нас тут робиться, такий собі сезонний живий паркан
6. сухі стебла взимку стримують атаку зайців на садок, виявляється він теж прийшовся їм до смаку
7. як тільки морози відступають, можна рити свіжі бульби, кролі їх сирими прямо з рук хапають
8. а ще так гріє душу, ні садити щороку, ні полоти, нічого не треба робити з ним, посадив один раз і збирай врожай! Все б так......... :D
lala
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 окт 2010, 16:43


Вернуться в Плодородие почвы



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2