Пропустить

Основи біодинамічного землеробства

Питание растений, обработка земли, удобрения, сидераты, биодинамика, ЭМ-технология, вермикультура

Основи біодинамічного землеробства

Сообщение NodvardPrime » 08 янв 2020, 18:58

Біодинаміка виникла на початку 20-го століття як відповідь на потребу в якісних продуктах харчування і являється поєднанням інтуїтивних знань минулих поколінь, філософських досліджень та практичних дослідів. Розглядає землеробство як частину глобальної екосистеми, яка має перебувати у рівновазі.
Біодинаміка в перекладі з грецької означає "життєва сила". "Bios" - життя, "dynamis" - сила. Початком розвитку біодинамічного землеробства вважається 1924 рік, коли антропософ, доктор філософії Рудольф Штайнер на запрошення Антропософського Товариства прочитав свій Курс Лекцій по Сільському Господарству. Причина такої зацікавленості сільським господарством дуже проста, але і на сьогодні залишається актуальною - це якість продуктів харчування, зменшення родючості грунту та використання у великий кількості мінеральних добрив. В цих лекціях Р.Штайнер виклав основні принципи, на яких базується біодинамічний метод ведення сільського господарства. Я виділяю чотири основних принципи біодинамічного землеробства.

1. Грунт - це живий організм
Грунт - це зовсім не мертвий матеріал, а важливе середовище проживання мікроорганізмів. Саме мікроорганізми допомагають живленню рослин. Присутність мікроорганізмів в грунті - головна умова розвитку здорової екосистеми рослин. Їх відсутність не дозволяє рослинам нормально живитися та розвиватися

2. Вплив космічних ритмів на рослини
Треба враховувати вплив планет на рослини. Бо це ті життєві сили, які природа отримує з космосу. Рослини отримують енергію ззовні та за допомогою фотосинтезу переводять її в листя, гілки та плоди.
На розвиток рослин впливають космічні ритми, ритми Місяця та планет, енергія Землі.
Вплив Місяця та інших планет сонячної системи на рослини здійснюється за допомогою води. Вода проводить на Землю сили планет. Вона діє як розподільник сил Місяця та планет в земному царстві. Між Місяцем та водою на Землі є певний зв'язок.

3. Біодинамічні препарати як рівновага між рослинами та тонкими енергетичними силами
Для ефективного використання впливу космічних ритмів та енергії Землі використовують спеціальні біодинамічні препарати.
Щоб досягти гарного результату достатньо мізерної дози цих препаратів.
Для досягнення максимального ефекту біодинамічні препарати перемішують.
Перемішування відіграє ключову роль в використанні БД препаратів.4. Вода, земля, світло та тепло - 4 елементи, що потребують рівноваги.
Для того, щоб клімат був сприятливим для вирощування рослин, треба, щоб були збалансовані 4 елементи: вода, земля, світло та тепло.
Якщо клімат не збалансований по всім 4 елементам, то вирощувати в ньому будь-які культури буде важко. Крім того, на рослинах буде спостерігатися багато шкідників та хвороб.
Біодинамічне землеробство має засоби, які можуть подолати природний дисбаланс.

Більше про біодинамічне землеробство дивіться на моїй сторінці у FaceBook - https://www.facebook.com/NodvardPrime
та на Youtube каналі https://www.youtube.com/channel/UCeD_oM ... nqHllEnZGA
NodvardPrime
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 16 дек 2019, 18:50

Вернуться в Плодородие почвыКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1