Пропустить

Мульчирование

Питание растений, обработка земли, удобрения, сидераты, биодинамика, ЭМ-технология, вермикультура

Re: Мульчирование

Сообщение Любопыtная » 05 фев 2013, 12:12

[quote="AIHAO"]подскажите пожалуйста чем можно замульчировать междурядья если возможности отдельно выращивать траву негде.можно ли для этого использовать опилки или скошенную траву?(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Любым материалом, который перегнивает. Может и опилки, и сено, и солому, и картон, и бумагу, и натуральные ткани....
Любопыtная
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 28 апр 2011, 11:38

Re: Мульчирование

Сообщение Lila » 07 фев 2013, 00:48

Свежие опилки все-таки наверное не стоит, мне в прошлом году один участник форума (стр.8) посоветовал в первый год опилки высыпать на дорожку, что-бы состарились, а потом уже и на грядку. Я так сделала и очень довольна.
Lila
 
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 14 янв 2012, 15:16

Re: Мульчирование

Сообщение sv81 » 10 мар 2013, 18:56

Я перехожу с мульчированых междурядий, которые весь сезон скоблила от сорняков, на покосные. Больше мульчи пойдет на грядки и популяция растений в междурядиях органичиться выдерживающими покосы травами.
sv81
 
Сообщения: 219
Зарегистрирован: 18 фев 2011, 15:56
Откуда: Ивано-Франковская обл.

Re: Мульчирование

Сообщение pavlikovskiy » 10 мар 2013, 20:16

[quote="omkara"][quote="sv81"] На сайте еще не завели темку фотогалерея, но думаю пора начинать.(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Очень-очень нужно. Люблю рассматривать фото посадок, особенно в динамике. Интересно увидеть жизнь грядки в течение всего сезона.(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
http://vk.com/album44308259_161409567
Аватара пользователя
pavlikovskiy
 
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 25 май 2011, 20:29
Откуда: Бердичев, Житомирская обл., Украина

Re: Мульчирование

Сообщение VadimLV » 11 мар 2013, 13:29

[quote="pavlikovskiy"][quote="omkara"][quote="sv81"] На сайте еще не завели темку фотогалерея, но думаю пора начинать.(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Очень-очень нужно. Люблю рассматривать фото посадок, особенно в динамике. Интересно увидеть жизнь грядки в течение всего сезона.(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
http://vk.com/album44308259_161409567(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))

Пишет ошибка доступа, может альбом закрытый?
VadimLV
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 26 июл 2012, 12:01

Re: Мульчирование

Сообщение korovka07 » 23 мар 2013, 15:55

Добрий день. Я переконала чоловіка перейти на органічне землеробство. Зареєструвалася в клубі чекаю на картку і читаю літературу та ваші досвіди. Хочу попитати про мульчу. В нас в селі є повно старого сіна. Років 9 напевно лежить, чи можна його використати. Як його, сіно, класти чи потрібно подрібнювати чи ні. Планую навколо грядок та в міжряддях сіяти фацелію, потім підкошувати її та використовувати для мульчі. Ну і плануємо користуватися Емками.
Аватара пользователя
korovka07
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 18 мар 2013, 11:29
Откуда: Городок, Львіська обл

Re: Мульчирование

Сообщение Iris » 25 мар 2013, 12:03

[quote="korovka07"] В нас в селі є повно старого сіна. Років 9 напевно лежить, чи можна його використати. Як його, сіно, класти чи потрібно подрібнювати чи ні. (!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Вам, здається, невимовно пощастило. Проблем з мульчею у Вас більше нема. Пріле сіно використовують для приготування протигрибкового препарату. Пошукайте гуглом, цей рецепт описаний. Якщо загалом, то старе сіно зволожують, кладуть в пакет водонепроникний, у темне місце, на декілька днів, потім кип'ятять протягом 15 (здається) хвилин, проціджують, а далі використовують за потребою (зрошують). Я до того, що старе сіно не пошкодить. Подрібнювати сіно вважаю зайвим, крім того, що це додаткова витрата ресурсів, його повітропровідні властивості погіршаться. Інша річ, що ґрунтовий азот при перепріванні воно на себе трохи забере. Це або зовсім не проблема, якщо ґрунт родючий, або можна вирішити підживленням зеленим добривом.

Щодо фацелії, то я не уявляю, як Ви її в міжрядді будете вирощувати. На світлі вона не проростає, для вегетації потребує розпушеного ґрунту, стебло у неї ламке... А на грядках вона буде гарно рости.
Iris
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 19:11
Откуда: м. Луцьк

Re: Мульчирование

Сообщение korovka07 » 25 мар 2013, 21:10

Iris дякую за пораду та роз'яснення щодо фацелії. Я тільки починаю вникати в цю справу і перечитаний матеріал ще добре не обдумала. Поясніть мені ще таке [quote="Iris"]кип'ятять протягом 15(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1'))) :idea: Я так розумію що треба залити кип'ятком, чи як. Не запхаю ж я пакет з сіном на плиту :o
Аватара пользователя
korovka07
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 18 мар 2013, 11:29
Откуда: Городок, Львіська обл

Re: Мульчирование

Сообщение Iris » 26 мар 2013, 00:02

[quote="korovka07"] Поясніть мені ще таке [quote="Iris"]кип'ятять протягом 15(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1'))) :idea: Я так розумію що треба залити кип'ятком, чи як. Не запхаю ж я пакет з сіном на плиту :o(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))

Я запам'ятала саме як кип'ятіння цього прілого сіна протягом 15 хв, щоб залишилась у живих саме та, необхідна, найстійкіша до зовнішніх впливів паличка. Ось тут докладно процес описаний http://www.tech.clan.su/publ/1/seno_bac ... 41-1-0-379 Сама не пробувала, нічого додати не зможу. Цікаво, що бактерія сінної палички витримує півгодинне кип'ятіння, цей дослід вважається класичним для доведення стійкості бактерії до високих температур.
Iris
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 19:11
Откуда: м. Луцьк

Re: Мульчирование

Сообщение korovka07 » 26 мар 2013, 14:45

Iris дякую!!!!!!! Піду подивлюся за посиланням, почитаю. Шось собі вирішимо з чоловіком, в крайньому разі дамо сіно в компост :)
Аватара пользователя
korovka07
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 18 мар 2013, 11:29
Откуда: Городок, Львіська обл

Пред.След.

Вернуться в Плодородие почвы



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4