Пропустить

Уподобані сорти

Семечко-врач, выращиваем свои семена, рассаду

Уподобані сорти

Сообщение Iris » 14 сен 2012, 17:42

Зайшла вчора до насіннєвого магазину, і не втрималась: придбала насіння для наступного сезону. Не багато, тільки основні культури. Буряк, морква, цибуля -- тут я визначилась із вибором. А от томати і огірки… Хочеться, щоб був сорт, а не гібрид (щоб отримати насіння) і смачний, і витривалий, і ранній … Тому звертаюсь до форум`ян: розкажіть,будь-ласка, про сорти томатів і огірків, які ви успішно вирощуєте, вони вам подобаються, і ви знаєте де придбати насіння.
Последний раз редактировалось Iris 08 окт 2013, 13:38, всего редактировалось 1 раз.
Iris
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 19:11
Откуда: м. Луцьк

Re: Уподобані сорти

Сообщение Siu » 15 сен 2012, 08:56

Про огірки поки не скажу, а помідори якраз на днях вибирала для насіння ті, які сподобалися. Я підготую опис, можливо навіть сфотографую для зручності... Переважно весь перелік купований роки два тому у донецькому клубі у Дениса, то такий селекціонер їхній. Адресу його в газеті тоді побачила і написала. Якщо насіння вийде забагато, то можливо зможу з Вами поділитися, буде привід таки познайомитися ;) , раз так близько живемо :D .
Аватара пользователя
Siu
 
Сообщения: 387
Зарегистрирован: 12 окт 2010, 19:30
Откуда: Волынь

Re: Уподобані сорти

Сообщение Iris » 15 сен 2012, 21:31

[quote="Siu"] сфотографую для зручності(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1'))) Я люблю книжки з картинками :)

[quote="Siu"] Якщо насіння вийде забагато, то можливо зможу з Вами поділитися(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1'))) Буду вдячна.

[quote="Siu"] буде привід таки познайомитися ;) , раз так близько живемо.(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1'))) Справді, майже сусіди. ;)
Iris
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 19:11
Откуда: м. Луцьк

Re: Уподобані сорти

Сообщение Siu » 18 сен 2012, 21:53

[quote="Siu"] можливо навіть сфотографую для зручності...(!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
Пообіцяла я це і поїхала на кілька днів до подруги (доречі, до Луцьку). Приїхала, а на грядках не те що помідор нема, навіть корчів!!! Мама моя від фітофтори рятувала (затяжний дощ був). Так що фото буде мало, пошукаю колишні.
Аватара пользователя
Siu
 
Сообщения: 387
Зарегистрирован: 12 окт 2010, 19:30
Откуда: Волынь


Вернуться в Душевные семена



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2