Пропустить

Продажа семян

Реклама коллекционеров растений, услуг, ищу-обменяю, разное (продажа животных, приспособлений и др.) Указываем ФИО, номер карточки члена клуба.

Re: Продажа семян

Сообщение Iris » 09 сен 2011, 15:33

Шановні форум`яни, відгукніться, у кого є житниця? Так хотіла посіяти цієї осені, невже не вдасться? У Запоріжжі неврожай, виробники не хочуть продавати некондиційний товар, а в київському магазині високі ціни за пересилання. Можливо є аматори, які мають чим поділитись? Мені потрібно 3 кг. Чекаю, чекаю.
Iris
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 19:11
Откуда: м. Луцьк

Re: Продажа семян

Сообщение Siu » 09 сен 2011, 18:45

[quote="Iris"] в київському магазині високі ціни за пересилання. (!empty($user->lang['$1'])) ? $user->lang['$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '$1')))
А здайте координати магазину, будь ласка. Бо я давно питаю - ніхто не відгукнувся. От полбу знайшла, вже чекаю жовтня, щоб сіяти.
Аватара пользователя
Siu
 
Сообщения: 387
Зарегистрирован: 12 окт 2010, 19:30
Откуда: Волынь

Re: Продажа семян

Сообщение Iris » 10 сен 2011, 08:32

Siu, я мала на увазі інтернет-магазин клубу ОЗ у Києві, того на якому наш форум :D . Вчора пробувала зайти туди, але постійно на форум перенаправлялась, тому і не телефонувала, чи є у них тритикале, ліньки було телефон шукати по архівах. Обіцяли на початку вересня, уже середина. Може уже надійшла у продаж.
Iris
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 19:11
Откуда: м. Луцьк

Пред.

Вернуться в Объявления членов Клуба



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9